Gratuluję!


Udało Ci się ukończyć szkolenie z profilaktyki onkologicznej!

Teraz możesz regularnie się badać, zdrowiej żyć i lepiej komunikować się ze sobą oraz innymi. Już wiesz, czym jest profilaktyka pierwotna i wtórna, a także potrafisz przeprowadzić samobadanie. Znane są Ci pojęcia ciałoneutralności i arteterapii. Wiesz, co powiedzieć komuś, kto przechodzi przez trudne chwile. Masz rozeznanie w tym, jak działają emocje i komunikacja między ludźmi.

Fajnie byłoby wracać do tej wiedzy i pielęgnować ją, nieprawdaż? Nie porzucaj książeczki, którą ode mnie masz. Zapisuj się na badania. Czytaj zdrowe myśli. Dbaj o siebie!

Odznaka.png

Odznaka do wydrukowania w formacie A4

Odznaka na Instagram i Facebook

Odznaka na InstaStories

Zadanie domowe

Dla wytrwałych i ambitnych

Usiądź ze swoimi bliskimi w domu. Zrób wszystkim herbaty, możesz włączyć fajną muzykę. Opowiedz tym, na których Ci zależy, o tym, co wiesz dzięki szkoleniu. Podziel się ciekawostkami i moją historią – powiedz, co było w niej superfajne i bardzo Ci bliskie, a co wydało Ci się zupełnie bez sensu. Wyjaśnij bliskim, na czym polega samobadanie. Na koniec zróbcie rodzinny kalendarz badań profilaktycznych i korzystajcie z niego koniecznie!

Już jesteś na mojej stronie. Przejrzej ją, szczególnie blog „Życie po raku” oraz moje kampanie. Wstąp na moje społecznościówki: prężnie działający Instagram, no i moją stronę na Facebooku. Zdrówka!