PRACA ZAWODOWA ARTYSTY, FREELANCERA I PRACOWNIKA ZDALNEGO

Uczę, jak zarabiać na sztuce, prowadzić swoją karierę, wyceniać zlecenia, skutecznie komunikować się z klientem, zarządzać czasem i przestrzenią pracy w domu, promować się w internecie, konstruować portfolio, wyrobić swój styl, ciekawie pisać, budować markę, stworzyć umowę i... jeszcze odpocząć.


Robię to na ASP w Krakowie (przedmiot "Zarządzanie procesem twórczym"), w Akademii Fotografii (przedmiot "Praca zawodowa fotografa") oraz na rozmaitych szkoleniach. Chcesz zamówić takie szkolenie? Napisz do mnie!

ŚWIADOMA ARTYSTYCZNIE ARTETERAPIA

Czy pasję i pracę warto łączyć? Jak odnaleźć się we współczesnym świecie? Jak się nie złościć, jak być szczęśliwym? Jak poprawić swoje poczucie wartości? Jak radzić sobie z krytyką? Jak odkryć swój talent? Jak wykorzystać sztukę do celów zrozumienia i ulepszenia siebie? Znam odpowiedzi na te pytania. 


Udzielam ich na ASP w Krakowie (przedmiot "Introspekcja artystyczna") oraz na rozmaitych szkoleniach. Chcesz zamówić takie szkolenie? Napisz do mnie!

PATIENT EXPERIENCE I ZDROWIE INTYMNE

Z projektem "To się nie zdarza" zjeździłam całą Polskę. Opowiadam o zdrowiu intymnym kobiet i mężczyzn, zachęcam do profilaktyki, wyjaśniam lekarzom, jak komunikować się z pacjentem. Chcesz zamówić taką prelekcję? Napisz do mnie!

Aga Szuścik - wystąpienie na Sądeckich Dniach Fotografii
00:00 / 00:00

Zobacz odcinek vloga na temat spotkania ze mną organizowanego przez Niezależny Klub Fotograficzny: https://youtu.be/yINE87FFon4 

  • Ikona szara Facebook
  • Szary Instagram Ikona
  • Szary LinkedIn Icon

+48 506 96 22 44