DYDAKTYKA

Prowadzę rozmaite kursy foto, wideo, graficzne i retuszerskie, jednak przede wszystkim uczę młodych artystów określania swojego miejsca i swoich możliwości we współczesnym świecie, ergonomicznego przeprowadzania procesów twórczych oraz odnajdywania własnego stylu. Mówię im, jak pracować z klientem, co zawrzeć w, jak wyceniać zlecenia i wreszcie zacząć dobrze zarabiać. Tego typu zajęcia nie mogą odbyć się bez mowy o emocjach i podania przepisu na unikanie frustracji, analizowaniu wrażliwości artystycznej i nieustannego odwoływania się do autoarteterapii. Dodatkowo, uczę zarządzać: czasem i przestrzenią pracowni, swoim portfolio i jego prezentacją oraz intuicją i motywacją. 

Posłuchaj mojego przemówienia na ten temat. To wystąpienie jako gość specjalny Sądeckich Dni Fotografii: 

Aga Szuścik - wystąpienie na Sądeckich Dniach Fotografii
00:00 / 00:00

Zobacz odcinek vloga na temat spotkania ze mną organizowanego przez Niezależny Klub Fotograficzny: https://youtu.be/yINE87FFon4 

Prowadzę zajęcia w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych (kierunek Grafika, „Optymalizacja procesów twórczych” dla całego IV roku oraz „Introspekcja artystyczna” dla III roku w Pracowni Animacji) oraz krakowskiej Akademii Fotografii („Konteksty fotografii” dla studentów dziennych, „Praca zawodowa fotografa” dla wieczorowych i zaocznych).

+48 506 96 22 44 

  • i-fb-wieksza
  • i-ig-nowa